Pod jednou strechou

Leto a dovolenky vrcholia a my sa vám chceme opäť pripomenúť a doplniť informácie ohľadom víkendovky ROS LOS. 
V dňoch 6.-8. septembra 2019  pripravujeme v Račkovej doline v chate J. A. Komenského víkend pre rodiny ROS LOS s názvom –  „Pod jednou strechou“.

Cieľom je povzbudiť sa na začiatku školského roka v dobrom smerovaní rodiny a možno i v službe ďalším rodinám v našom okolí. Zároveň prežijeme  príjemný relax v krásnom prostredí a posilníme vzájomné vzťahy medzi rodinami. Budeme spoločne prechádzať pomyselnými miestnosťami domu a spoločne uvažovať nad tým, čo „konzumujeme“ v našich kuchyniach. Zastavíme sa v obývačke a budeme rozmýšľať, ako  sa darí našim vzťahom s okolitým svetom. Ako je na tom napríklad naša vonkajšia fasáda v porovnaní s poriadkom v pivnici. Pre deti bude tiež  pripravený program.
Cena na 1 dospelú osobu na oba dni (piatok začíname večerou a v nedeľu končíme obedom) je 59 €. Pre dieťa od 4 -15 rokov 39 €.Deti do 3 rokov (vrátane) bez nároku na lôžko a stravu sú zdarma.
V cene sú teda dve noci a dva dni pobytu s plnou penziou (raňajky vo forme bufetu).Dobrou správou je, že aj LOS seniorát tento rok myslel na seniorátne rodiny svojou dotáciou. Každé dieťa nad tri roky bude podporené sumou minimálne 15 €. Predovšetkým budme myslieť na početnejšie rodiny.Tešíme sa na vás. Prihlásiť sa môžte na mailovej adrese: dbazlik@gmail.com  najneskôr do pondelka 3. septembra 2019.